Vítejte na stránkách společnosti Dinocommerce s.r.o.,

společnosti, která je jednou z mála tuzemských dodavatelů plastových karet. Námi nabízené karty jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů evropských dodavatelů s využitím moderního vybavení a nejnovějších dostupných technologií. Díky inovacím a nejvyšším standardům služeb jsme schopni rychle realizovat dodání karet k zákazníkovi!

Zaměřili jsme se na technologii UV tisku. Máme nejnovější vybavení v oblasti výroby a personalizace karet, vytváříme vysoce kvalitní produkty pro profesionální prodejce plastových karet a tvůrce informačních systémů, v nichž jsou karty určeny k identifikaci. 

Výroba plastových karet je založena na inovativních řešeních. Moderní stroje umožňují vyrábět karty jakéhokoliv tvaru v rozmezí tloušťky od 0,1 do 0,8 mm. Pro výrobu se používají materiály: PVC, PP, PETG, ABS, Teslin, PLA a křídový papír. V procesu laminace můžeme povrchům poskytnout lesklou nebo matnou povrchovou úpravu, skládající se z jedné nebo více vrstev, včetně RFID čipů.

Dodáváme karty s magnetickým proužkem, bezkontaktním a kontaktním systémem. Jsme schopni nabídnout jakýkoli vzor v technice UV offsetu, stejně jako sítotisk před a po laminování. Dále provádíme hologramy a odborné úpravy.

Neustále se snažíme zvýšit naši kompetenci a snažíme se, aby každý produkt byl jedinečnou kombinací nejnovějších světových trendů a moderních technologií. Pracujeme na základě rozsáhlých zkušeností zaměstnanců a především našich klientů.

Díky vašim názorům, připomínkám a návrhům jsme schopni realizovat řešení, jejichž nejdůležitějším rysem je velmi vysoká efektivita.