Výroba obchodních karet

Nabízíme kompletní sortiment plastových vizitek. Vizitky v podobě plastové karty se vyznačují jedinečností, neobvykle vysokou kvalitou a grafickou vynalézavostí v nabídce vizitek. Kromě standardního tisku a laminace může mít vizitka další grafické možnosti. Další doplňky, jako je průhlednost, metalické barvy kovu zlato nebo stříbro a parciální lak. Tyto efekty často vytvářejí skutečné obchodní díla z vizitek. Takové vizitky často zvyšují prestiž společnosti, zušlechťují ji v očích klientů a inspirují důvěru. Vizitka ve formě plastové karty je skvělým způsobem, jak rozlišovat nabídku od služeb konkurenčních firem, protože může obsahovat různé jedinečné dekorace. Obvykle je to parciální lak a nebo metalické třpytivé pozadí. Takováto vizitka nebude nuda! Naši odborníci z naší společnosti se rádi podělí o nové nápady a navrhují nejoriginálnější řešení pro vaše vizitky!

Specifikace standardní plastové vizitky:

materiál

bílá PVC (zkontrolujte jiné barvy)

formát

86 x 54 mm (CR-80)

tloušťka

0,76 mm (760 mikronů)

tisk

ofsetový tisk, plná barva CMYK

laminace

lesklá nebo matná laminace.

VIZITKY ZLATÉ – STŘÍBRNÉ - PERLEŤOVÉ

Vizitka může být známkou prestiže, vysoce postavené společnosti na daném trhu. Víme, že “první dojem je nejdůležitější”. Proto stojí za to první setkání se zákazníkem! Tento efekt lze přidat pomocí speciální kovové barvy ve zlaté, stříbrné nebo perleťové barvě.

Kovová přísada pro ty, kteří ocení jiskru. Kovová zlatá, stříbrná nebo perleťová barva vypadají skvěle pod lesklou laminací. Je třeba si uvědomit, že matná laminace mírně přidává kovový efekt.

VIZITKY S PARCIÁLNÍM LAKEM

Vaše vizitka musí být okouzlující. Koneckonců je to sama o sobě firemní reklama. A víte, že smysl pro dotyk hraje jednu z klíčových rolí v reklamě i těch největších korporací světa? Na základě této skutečnosti vám nabízíme vizitky s parciálním lak vnímavý pod prsty umístěné na logu nebo jiné důležité prvky Vaší vizitky. Od této chvíle si zákazníci budou moci vzpomenout na svou paměť díky vizitce držené v ruce na prvním setkání!

MATNÉ, HLADKÉ, HRUBÉ VIZITKY

Ve výrobě používáme laminování, takže grafický design Vaší vizitky bude během používání dokonale chráněn. Standardně laminujeme na lesklé, avšak v některých případech doporučujeme laminování hladké nebo zdrsněné. Matná laminace se doporučuje, pokud je grafická karta vizitky v jedné barvě (převážně černá). Díky tomu nejsou škrábance, otisky prstů tak viditelné jako na lesklém laminu.

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že matný povrch absorbuje světlo a mění barvy, takže v případě barevných grafických návrhů doporučujeme lesklou povrchovou úpravu.

TRANSPARENTNÍ VIZITKY

Při hledání zvláštního efektu nezapomeňte na průhledné vizitky. Při navrhování grafiky si pamatujte, že je také možné tisknout s bílou barvou – díky tomu nebudou data na obrysu viditelná na zadní straně. Povrch tohoto typu vizitek je obvykle matný, kvůli možným škrábancům během používání.

VIZITKY S EMBOSSOVANÝMI DATY

Pokud máte rádi embossing na vaší kreditní kartě, zvažte i tuto možnost také na vaší vizitce. Jméno, příjmení nebo telefonní číslo budou vyraženy a pokryty zlatým, stříbrným, černým nebo bílým. Díky těmto kontaktním informacím je snadné vidět, číst a dokonce i cítit na prstech.